שיטת הטיפול

בריאות מהווה את המצב הטבעי של הגוף בהינתן לו התנאים הדרושים לכך ובתנאי שמוסרים המכשולים להשגת מצב טבעי זה. התנאים לבריאות מיטבית ימצאו בתחום התזונה, תנועה ומנוחה/שינה, סביבה נקיה ואיזון נפשי ורגשי. בגוף תבועה החכמה והידע לרפא את עצמו והוא עושה זאת טוב מכל רופא או תרופה.

בעבודה המשותפת שלי עם מבריאים אנסה לאתר את הסיבה שביסוד הבעיה שמציג המטופל ולטפל בה ולא בסימפטומים, תוך כדי הקלה על סבל וכאב. את עבודתי עם מבריאים רואה אני כעבודת צוות, בה אני משמש כמדריך, מלווה ומורה.

 

תמונת רקע

פעילות מקצועית

מרבית העבודה היא עבודה מול מטופלים פרטניים. עובד עם מקרים מורכבים, מרובי מחלות ותרופות, מטופלים הדורשים זמן והתעמקות. בתחום הלב/טרשת עורקים מבצע הערכת סיכון לבבי בצורה כוללנית,ויסות טיפול תרופתי, טיפול בגורמי הסיכון כולל שומני דם, כולסטרול, יתר לחץ דם, סכרת, עודף משקל. מחלות נוספות בהן צברתי נסיון רב הן (חלק מהרשימה) מחלות מעי דלקתיות, מחלות אוטו-אימוניות, דלקות פרקים, תסמונת מעי רגיז, מחלות כליות, מחלות כרוניות בדרכי הנשימה, התמודדות עם סרטן ומניעה וטיפול בירידה קוגניטיבית. שיטות הטיפול כוללות תזונה (+תוספי תזונה), צומות, דיאטות ניקוי, צמחי מרפא, תנועה, כלים להפחתת מתח ולחץ והתמודדות עם אתגרי החיים באמצעות הרפיה, נשימות, טיפול קוגניטיבי התנהגותי ועידוד לדאגה עצמית.